WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Budownictwa i Rolnictwa (P.Z.B. i R.) Ar-Bud Spółka Jawna powstało w 1995 roku w Augustynowie koło miasta Warty. Nasza firma specjalizuje się w obsłudze różnego rodzaju inwestycji budowlanych. W sprzedaży posiadamy materiały budowlane wiodących producentów krajowych, jak i zagranicznych m.in. YTONG, ATLAS , POLSTYR , CEMENTOWNIA WARTA , KNAUF , ROCKWOOL .Market budowlany Ar-Bud jest dystrybutorem materiałów ściennych , izolacyjnych , pokryciowych, wykończeniowych itp. Zapraszamy do współpracy prywatnych i publicznych Inwestorów oraz firmy wykonawcze. Służymy Państwu fachową, rzetelną poradą, kompleksową obsługą i niezawodnością w działaniu. Jesteśmy doświadczonym partnerem podczas budowy domu, remontu mieszkania i realizacji inwestycji.

BEZPŁATNE KALKULACJE KOSZTÓW

Zależy nam, aby ciągle podnosić jakość obsługi. W trosce o naszych klientów chcemy uczestniczyć w każdym etapie inwestycji. Dlatego naszą współpracę proponujemy rozpocząć od przygotowania dla Państwo bezpłatnej kalkulacji kosztów materiałów według dostarczonego nam projektu budynku mieszkalnego, gospodarczego, inwentarskiego  lub użyteczności publicznej.

KONSULTACJE Z ARCHITEKTEM

W ramach nawiązania długoterminowej współpracy oferujemy Państwu możliwość konsultacji projektu architektonicznego z doświadczonym architektem. Doradzimy jak rozplanować układ wnętrz domu lub mieszkania zgodnie z Państwa wymaganiami, stylem życia i indywidualnymi potrzebami. Pomożemy znaleźć spójny styl dla Państwa domu lub mieszkania.

ZAMÓWIENIA I DOSTAWA MATERIAŁÓW

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zamówienia można składać telefonicznie lub w naszej siedzibie hurtowni w Augustynowie. Odbiór zamówienia można zrealizować osobiście lub zamówić zakupione u nas materiały z dostawą na budowę. Naszym klientom oferujemy również transport z rozładunkiem za pomocą dźwigu HDS.

MATERIAŁY BUDOWLANE W OFERCIE

W ciągłej dystrybucji posiadamy cement, cegły, bloczki z betonu komórkowego YTONG, nadproża, styropian, wełna mineralna, profile do suchej zabudowy, płyty gipsowo-kartonowe. Nie ma asortymentu na stanie w magazynie? Zamówimy na Państwa specjalne życzenie. Wieloletnia działalność na rynku i bezpośrednie umowy z producentami powoduje, że możemy  zaproponować Państwu ofertę w atrakcyjnych cenach. Dbając o  jakość naszej oferty na bieżąco zwiększamy oferowany przez nas asortyment. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne atesty.

HURTOWNIA OFERUJE MATERIAŁY I AKCESORIA NIEZBĘDNE DO:

– postawienia domu (bloczki fundamentowe, pustaki ceramiczne WIENERBERGER, CERPOL, pustaki keramzytowe i żużlo-betonowe UCIECHOWSKI, REMBET, cegły piaskowo-wapienne SILKA, beton komórkowy YTONG, cegły klinkierowe ROBEN, WIENERBERGER, cegły pełne i kratówka, stropy TERIVA, nadproża L-19 i strunobetonowe, cement WARTA DZIAŁOSZYN, beton B-20, zaprawy murarskie i tynkarskie )

– pokrycia dachowe ( papa tradycyjna, papa termozgrzewalna oraz oraz membrany dachowe)
– ocieplenia budynków ( styropian fasadowy biały i grafitowy POLSTYR, maty i płyty z wełny mineralnej i szklanej ROCKWOOL ,KNAUF, kleje do systemu dociepleń ATLAS, siatki, folie budowlane i paroizolacyjne )
– wykończenia elewacji (grunty i podkłady tynkarskie, zaprawy tynkarskie elewacyjne akrylowe, silikonowe, silikatowe ATLAS)
– wykończenia pomieszczeń (płyty g-k NORGIPS, KNAUF, sufity podwieszane, profile i kształtowniki do suchej zabudowy, gips szpachlowy, gładź szpachlowa, kleje do glazury i terakoty)
– zagospodarowania terenu wokół budynku (kostka brukowa DROG  BRUK, DREWBET, galanteria ogrodowa)
– drobnych napraw (gwoździe budowlane , wkręty do blachy i drewna , narzędzia i akcesoria budowlane)
– remontu i modernizacji (farby elewacyjne silikonowo -silikatowe, farby dekoracyjne, podkłady malarskie, grunty, chemia budowlana)

Zapraszamy do zakupów w hurtowni materiałów budowlanych Ar-Bud w Augustynowie koło Warty. Oferujemy atrakcyjne ceny i liczne promocje.

BUDOWA DOMU KROK PO KROKU Z FIRMĄ AR-BUD

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Augustynowie. Chętnie doradzimy podczas zakupów. Wszystko co niezbędne do rozpoczęcia budowy znajduje się u nas. Do zobaczenia.

Back to Top

W czym możemy Tobie pomóc ?

Product has been added to your cart